Red Bull

Red Bull flak – jämför pris per burk

Här hittar du Red Bull som flak, multipack och 24-pack från svenska webbutiker, sorterade på lägst pris per burk. Att köpa flak är ofta det billigaste sättet att handla energidryck. Red Bull är originalet med 80 mg koffein per 250 ml-burk.

53 produkter

Red Bull – Flak

53 produkter matchar

Visar 24 av 53 produkter

Pris per burk avser produktpriset hos butiken. Frakt, pant, medlemspris och rabattkoder ingår inte — slutpriset kan därför skilja sig. Så räknar vi.

24 x Red Bull Energidryck, 250 ml, Sockerfri pink Edition

Red Bull

24 x Red Bull Energidryck, 250 ml, Sockerfri pink Edition

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Billigast per burk Bäst pris/liter Mest koffein

Bra för: Billigast per burk · Bäst pris/liter · Mest koffein

-33%

12,46 kr/st

299,00 kr totalt

49,83 kr/l

Bodystore

Visa erbjudande
24 x Red Bull Energidryck, 250 ml, Zero

Red Bull

24 x Red Bull Energidryck, 250 ml, Zero

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Billigast per burk Bäst pris/liter Mest koffein

Bra för: Billigast per burk · Bäst pris/liter · Mest koffein

-33%

12,46 kr/st

299,00 kr totalt

49,83 kr/l

Bodystore

Visa erbjudande
24 x Red Bull Energidryck, 250 ml, Sockerfri pink Edition

Red Bull

24 x Red Bull Energidryck, 250 ml, Sockerfri pink Edition

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Billigast per burk Bäst pris/liter Mest koffein

Bra för: Billigast per burk · Bäst pris/liter · Mest koffein

-33%

12,46 kr/st

299,00 kr totalt

49,83 kr/l

Gymgrossisten

Visa erbjudande
24 x Red Bull Energidryck, 250 ml, Zero

Red Bull

24 x Red Bull Energidryck, 250 ml, Zero

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Billigast per burk Bäst pris/liter Mest koffein

Bra för: Billigast per burk · Bäst pris/liter · Mest koffein

-33%

12,46 kr/st

299,00 kr totalt

49,83 kr/l

Gymgrossisten

Visa erbjudande
Red Bull Peach Edition Sugarfree White Peach 24x250ml

Red Bull

Red Bull Peach Edition Sugarfree White Peach 24x250ml

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Sockerfri Flak

Bra för: Mest koffein · Sockerfri · Flak

-30%

14,54 kr/st

349,00 kr totalt

58,17 kr/l

Sportkost

Visa erbjudande
Red Bull Tropical Edition 24x250ml

Red Bull

Red Bull Tropical Edition 24x250ml

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Flak Rea

Bra för: Mest koffein · Flak · Rea

-30%

14,54 kr/st

349,00 kr totalt

58,17 kr/l

Sportkost

Visa erbjudande
Red Bull Spring Edition Cherry Sakura 24x250ml

Red Bull

Red Bull Spring Edition Cherry Sakura 24x250ml

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Flak Rea

Bra för: Mest koffein · Flak · Rea

-30%

14,54 kr/st

349,00 kr totalt

58,17 kr/l

Sportkost

Visa erbjudande
Red Bull Zero 24x250ml

Red Bull

Red Bull Zero 24x250ml

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Flak Rea

Bra för: Mest koffein · Flak · Rea

-30%

14,54 kr/st

349,00 kr totalt

58,17 kr/l

Sportkost

Visa erbjudande
Red Bull Sockerfri 24x250ml

Red Bull

Red Bull Sockerfri 24x250ml

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Sockerfri Flak

Bra för: Mest koffein · Sockerfri · Flak

-30%

14,54 kr/st

349,00 kr totalt

58,17 kr/l

Sportkost

Visa erbjudande
Red Bull Summer Edition Sugarfree Sudachi Lime 24x250ml

Red Bull

Red Bull Summer Edition Sugarfree Sudachi Lime 24x250ml

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Sockerfri Flak

Bra för: Mest koffein · Sockerfri · Flak

-30%

14,54 kr/st

349,00 kr totalt

58,17 kr/l

Sportkost

Visa erbjudande
Red Bull Original 24x250ml

Red Bull

Red Bull Original 24x250ml

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Flak Rea

Bra för: Mest koffein · Flak · Rea

-30%

14,54 kr/st

349,00 kr totalt

58,17 kr/l

Sportkost

Visa erbjudande
Red Bull Tropical 25cl x 24st

Red Bull

Red Bull Tropical 25cl x 24st

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Flak Rea

Bra för: Mest koffein · Flak · Rea

-16%

15,71 kr/st

377,00 kr totalt

62,83 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Red Bull Blue Edition 25cl x 24st

Red Bull

Red Bull Blue Edition 25cl x 24st

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Flak Rea

Bra för: Mest koffein · Flak · Rea

-16%

15,79 kr/st

379,00 kr totalt

63,17 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Red Bull Mixflak 24x250ml

Red Bull

Red Bull Mixflak 24x250ml

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Flak Rea

Bra för: Mest koffein · Flak · Rea

-24%

15,79 kr/st

379,00 kr totalt

63,17 kr/l

Sportkost

Visa erbjudande
Red Bull Sockerfri 24st x 25cl

Red Bull

Red Bull Sockerfri 24st x 25cl

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Sockerfri Flak

Bra för: Mest koffein · Sockerfri · Flak

-16%

15,79 kr/st

379,00 kr totalt

63,17 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Red Bull Original 24st x 25cl

Red Bull

Red Bull Original 24st x 25cl

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Flak Rea

Bra för: Mest koffein · Flak · Rea

-16%

15,79 kr/st

379,00 kr totalt

63,17 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Red Bull White Peach 25cl x 24st

Red Bull

Red Bull White Peach 25cl x 24st

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Flak Rea

Bra för: Mest koffein · Flak · Rea

-16%

15,79 kr/st

379,00 kr totalt

63,17 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Red Bull Cherry Sakura 25cl x 24st

Red Bull

Red Bull Cherry Sakura 25cl x 24st

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Flak Rea

Bra för: Mest koffein · Flak · Rea

-16%

15,79 kr/st

379,00 kr totalt

63,17 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Red Bull Apricot 24st x 25cl

Red Bull

Red Bull Apricot 24st x 25cl

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Flak Rea

Bra för: Mest koffein · Flak · Rea

-16%

15,79 kr/st

379,00 kr totalt

63,17 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Red Bull White Edition 25cl x 24st

Red Bull

Red Bull White Edition 25cl x 24st

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Flak Rea

Bra för: Mest koffein · Flak · Rea

-16%

15,79 kr/st

379,00 kr totalt

63,17 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Red Bull Purple Edition Skogsbär 24x25cl

Red Bull

Red Bull Purple Edition Skogsbär 24x25cl

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Flak Rea

Bra för: Mest koffein · Flak · Rea

-16%

15,79 kr/st

379,00 kr totalt

63,17 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Red Bull Sea Blue 25cl x 24st

Red Bull

Red Bull Sea Blue 25cl x 24st

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Flak Rea

Bra för: Mest koffein · Flak · Rea

-16%

15,79 kr/st

379,00 kr totalt

63,17 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Red Bull Pink Edition 25cl x 24st

Red Bull

Red Bull Pink Edition 25cl x 24st

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Sockerfri Flak

Bra för: Mest koffein · Sockerfri · Flak

-16%

15,79 kr/st

379,00 kr totalt

63,17 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Red Bull SF Sudachi Lime 25cl x 24st

Red Bull

Red Bull SF Sudachi Lime 25cl x 24st

250 ml · 24 st · 80 mg koffein

Mest koffein Sockerfri Flak

Bra för: Mest koffein · Sockerfri · Flak

-16%

15,79 kr/st

379,00 kr totalt

63,17 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande

Vanliga frågor

Finns Red Bull som flak?

Produkterna ovan visar Red Bull-förpackningar med flera burkar — flak, 24-pack och multipack — när de finns i lager hos butikerna.

Är det billigare att köpa Red Bull i flak?

Ja, pris per burk är i regel lägre vid köp av flak jämfört med enstaka burkar.

Hur många burkar är ett flak Red Bull?

Ett flak innehåller oftast 24 burkar, men multipack om 6, 8 eller 12 förekommer också. Pris per burk räknas ut automatiskt.

Se även